| kayla a întrebat:

V-ati indragostit vreodata de personaje dintr-o catre sau dintr-un film/desen?
daca da de cine? nu va bateti joclaughing

Răspuns Câştigător
| StarDust a răspuns:

Da. de Damon din Vampire Diaries :)) mai garv e ca am inceput si sa-l visez.

http://1.bp.blogspot.com/....../damon.jpg

7 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Pai... din carti nu se poate intampla fiindca nu citesc...
Din filme nu s-a intamplat niciodata.
Din desene...DA.

| Gizăz a răspuns:

Hentai?!

| ZEU93 a răspuns:

Eu nu am trecut prin asa ceva happy

| Vögeln a răspuns:

Da logicclaughingoh go on! Asta se intampla cand pui mult suflet cand citesti o carte! Zaulaughing! Mi-a placut de Otilia si Felix (Enigma Otiliei); Lorelei (din romanul cu acelasi nume); si alte multe multe carti. Auzi. da sa stii ca imi place senzatia astalaughing:-x. E interesanta. parca urmaresti mai cu pofta cartea. Deci nimic de raslaughing
Acuma... sper ca te-am ajutatbatting eyelashes. Nu o fac neaparat pentru eawinking dar... fundita?big grin

| StarDust a răspuns:

Moaaama un trancer aici sha laughing) eu aveam o pasiune pentru Tiesto da s-a dus. andre & deadmau5 rulz happy

| Villy0po a răspuns:

Dahee hee...dar imi e rusine sa spunnn :d

| AndreiZz a răspuns:

M-am indragostit de muzica care o ascult Trance all over the way si de ATB cu noul album Distant Earth sunt dependent de el!