| Addiction_8089 a întrebat:

V'ati uitat la filmul Requiem for a dream? Daca da, cum vi se pare? Eu am ramas inmarmurit de ce am vazut. Pur si simplu, m'a facut sa inteleg ca nu merita sa te droghezi. Cei care nu l'ati vizionat nu pierdeti vremea; luati si invatati!

1 răspuns:
| Aero a răspuns:

Aaa...deci tu ai incercat droguri pana acum daca te-a facut si pe tine sa crezi ca nu merita? laughing Eu l-am vazut doar pentru. melodia aia care a invadat YouTube-ul la pe la genul/categoria soundtrack.