| PuяpℓeMusic a întrebat:

Va considerati dependenti de internet?

Răspuns Câştigător
| ღ♥√εđεŧtą ♥ღ a răspuns:

Cateodata da...ma consider dependenta! Dar nu prea sunt, doar ca stau mult p chaturi.

24 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu atat de internet in general, cat de TPU in special!

| Razvan a răspuns:

Nu.As putea renunta oricand la internet pentru o carte bunaoh go on

| Silvia a răspuns:

Nu. Absolut deloc.happy

| darrio2007 a răspuns:

Nu

| yumeee a răspuns:

Interesantă întrebare.
Din păcate, eu nu.
Mă plictisesc deseori, actually. Dar na nu poţi zice că nu-i folositor, găseşti filme şi informaţii despre orice.

| Sოﺁℓε a răspuns:

Da big grin de TPU sunt dependenta deja laughing

| Sოﺁℓε a răspuns:

Mariuz vrei sa te credem?hee hee nici dracul nu ne mai dezobisnuieste pe noi de TPU

| Ana-Maria94 a răspuns:

Nu chiar, adica pot supravietui fara net.

| evoke a răspuns:

Dahstraight face laughing La o adica' cateodata stau pe mess 5 6 orewhistling laughing
Cateodata nici 2 orelaughing big grin

| Spintecatorul a răspuns:

Da

| emy a răspuns:

Nu sunt dependenta de net. Dar de TPU sunt. Daca nu intru, ma simt aiurea.Au fost zile in care nu am intrat, dar in ultima vreme intru destul de des.

| LNK a răspuns:

Salut!
As putea rezista fara Net. Adica pana la urma as gasi altceva interesant de facut.

| MariuZ a răspuns:

DA! Dar ma dezobisnuiesc repede...

| mary a răspuns:

Nu... chiar deloc.chiar daca am multa treaba la calculator ma pot opri cand vreau. nu sunt genul de persoana care e obsedata de mess, hi5, si alte chestii

| ViseColorate_4467 a răspuns:

Sunt dependenta de net in sensul ca stau destul de mult pentru ca nu am ce face, e vremea urata si chiar nu am chef de nimic.as putea renunta oricand la el daca as vrea.big grin

| Aurelia_6050 a răspuns:

Nu. Eu consider calculatorul doar un hobby, dar pe care l`as putea inlocui oricand cu plimbari in natura si calatorii. E cu mult mai frumoasa natura decat lumea virtuala.

| RoxiutzaRux a răspuns:

Nu, pentru ca imi place sa fac si alte lucruri mai interesante decat sa stau toata ziua numai pe net! paa.

| gloria a răspuns:

Cam dalaughing desi nu imi petrec mult timp mi-e greu fara internet

| FemeiaPaiangan a răspuns:

Putin.winking

| κίllą a răspuns:

Eu da laughing nu rezist fara mess, imvu, TPU, hi5, youtube...etc

| Aicilef a răspuns:

Oarecum. uneoribig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu sunt dependenta.Intru zilnic pe TPU, dar as putea renunta oricand daca as vreahee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Am stat mai mult iarna si perioada aceasta deoarece e vremea urata. Oricum, stau la calculator doar pentru a asculta muzica, a sta pe TPU sau a juca remi, sah, carti big grin.

| loreali a răspuns:

Hello! Da! E foarte folositor, dar si foarte distrugator.Eu imi petrec mult timp in fata calculatorului si nu sunt obsedata de mess si alate chestii. Pur si simplu gasesc mereu ceva interesant de citit sau de vazut.happy