| kat2108 a întrebat:

Va lipseste copilaria sau ceva din ea? Daca da ce?
Eu adoram desenele gen Copii de la 402, Tom si Jerry, Viata cu Louie. Voi?

16 răspunsuri:
| giorgyana99 a răspuns:

Eu sunt practic inca un copil totusi ma inclin spre adolescenta deoarece am 12 ani si cel mai mult imi lipsesc papusile deoarece inca ma mai uit la desene asa ca astea nu imi lipsesc

Răspuns utilizator avertizat
| KyraW a răspuns:

Imi lipseste copilaria din simplul motiv ca totul era mai usor si mai. diferit atunci.Nu aveam conceptii si ganduri la ziua de maine,viitorul era ceva mai usor si mai roz de fabulos, treceam vi si nevatamati peste fapte comise de noi pentru ca nu eram inca maturi si nu puteam fi trasi la raspundere, si in plus puteam a-mi forma un caracter in perioada aia.Copilaria nu inseamna doar desene animate si a manca in fata televizorului,ci a visa si a-ti pune multe intrebari, a te forma, a-ti forma un caracter.In conluczie,da, imi lipseste, as vrea sa fiu iar fetita cu rochie roz fru-fru si cu codite care nu are griji

| AmeMiss a răspuns:

Mie imi lipseste copilaria in sine, e tare bine cand faci de toate si nu te gandesti la consecinte laughing Si nici nu ai griji! E cea mai frumoasa perioada din viata noastra!

| zdrangoi a răspuns (pentru AmeMiss):

Nici chiar asa...

| AmeMiss a răspuns (pentru zdrangoi):

Ei,la mine asa a fost tongue

| zdrangoi a răspuns (pentru AmeMiss):

La consecinte nu se gandesc decat 'cei care gandesc'.
si cei ce 'gandesc 'prea mult, raman singuri.

| AmeMiss a răspuns (pentru zdrangoi):

Vrei nu vrei,maturizandu-te incepi sa gandesti, unii mai mult, altii mai putin dar toti o facem!

| zdrangoi a răspuns (pentru AmeMiss):

Se spune ca 'din greseli inveti'.
dar aproape nimeni nu se gandeste la 'accidente'...

| drugo a răspuns:

Viata cu Louie era desenul meu favorit inca sunt nostalgic dupa clasa a3-a cand veneam si mancam in fata televizorului la viata cu louie

totusi regret ca atunci nu am stiut sa ma bucur de ele, mi se parea ceva normal

acum din desene nu mai intlegi nimic vezi doar niste pitipoance care vor sa fie staruri

| DulceCaLamaia a răspuns:

Imi lipseste ce simplu era sa te intelegi cu oamenii si ca toata lumea iti ierta fiecare nazbietiei ca na, e copil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orasul purceilor! erau super big grin pacat ca nu se gasesc pe net decat in rusa...

| crys23 a răspuns:

Si eu la fel+Bili si Mandi, Curaj caine fricos, KND.Intra pe www.topdesene.com acolo is toate dar unele is in engleza.Mai imi e dor de un copac.Era o salcie langa blocul meu(unde e un magazin acum)Ea avea o scorbura mare.Era inalta de 2 m.Si avea ca niste scari pe ea si ori cat de frig era afara in scorura aia era mereu cald.Imi placea sa stau iarna acolo si sa ma uit cum ninge.Pana au taiat-o

| kat2108 explică (pentru crys23):

Copilaria ne moare odata cu natura.

| ѕтяυмƒƒι a răspuns:

Mie nu pot sa zic ca imi lipseste copilaria, adica am 14 ani si poate mi-e dor putin de perioadele alea can faceam prosti si mama ma certa si tata ii spunea ca sunt doar un copil, acum s-a schimbat totul daca fac vreo greseala tata nu-i mai spune mamei ca sunt doar un copil si imi spune sa imi asum responsabilitatea straight face

Dar totul mise pare ok ` chiar daca imi lipsesc unele lucruri viata merge inainte cu toate pozenele si amintirile tale din copilarie in gand... cand eram mikk abia imi doream sa cresc sa nu mai imi spuna mama ce sa fac dar acum imi doresc sa dau timpul inapoi... dasi stiu ca nu se poate

cum spuneam mai sus viatssa merge inainte :X cu toate amintirile in gand :*

fundita puppy dog eyes?