| RaisaGirl a întrebat:

Va plac chestiile ce tin de paranormal? aveti abilitati speciale? Daca da, ce anume?

13 răspunsuri:
| Damasc a răspuns:

Da eu pot sa zbor :o

| Anduuu a răspuns:

Deci noaptea visez ceva ce se va intampla, dimineata cand ma trezesc imi aduc aminte si peste ceva ttimp(chiar si o luna) se intampla, atunci cand se intampla eu am senzatia de deja-vu si imi aduc iar aminte de vis si actionez ca atare! E o chestie... tare si amuzanta!

| KingJulien a răspuns:

Nu stiu daca e dar mimez (imi place actoria) super crazyyyhee hee

| vioreld a răspuns:

Da...imi place paranormalul si am o abilitate, si anume inainte sa ma intalnesc cu cineva imi trece prin cap infatisarea acelei persoane.
Am fost in oras de ex. saptamana trecuta si pe centru mi-a venit in cap imaginea dirigintei mele, ca sa vezi ca peste 2 min ma intalnesc cu ea. (acesta a fost un exemplu, mi se intampla de mult timp chestia aceasta).
Am si propiul blog : www.viziunidinviata.blogspot.com; daca vrei sa stai la curent cu,, tot,, intra si citeste. Daca se poate si un comm (parere) pleaseee

| vioreld a răspuns:

Si mai este cineva specializat in parapsihologie pe nume Alina Neagu. Te poti abona la revista dumneaei NORMAL DESPRE PARANORMAL sau ii poti vizita blogul www.despreparanormal.blogspot.com

| spirt1 a răspuns:

Ce-a ce a scris vioreld mi se intampla si mie.Dar nu numai imaginea unei persoane.E ceva de genu.Imi sare pur si simplu in cap ca o sa ma intalnesc cu persoana ''X''sau pur si simplu imi vine in cap lucruri care ar putea sa se intample si nu le dau atentie si se intampla.

| Sicmao a răspuns:

Da,pot sa scriu pe TPU fara sa tin mana pe mouse.Tu?

| MelisaaMariaaa a răspuns:

Chestiile ce tin de paranormal sunt foarte tarii si ciudate smug. Eu chiar m-am apucat de citit cartii cu chestiile asteabig grin

| ℓυℓυ a răspuns:

Nu ma preocupa lucrurile paranormale nici nu prea cred in ele deci vine de la sine faptul ca nici nu am abilitati

| dragonuaka47 a răspuns:

INDIFERENTA,asta te apara de oricewinking"putere magica"

| Barbati4Femei a răspuns:

Da,mama mea este de origine din America si se ocupa cu chesti din acestea. Acum cateva luni am observat ca in timp ce dorm am viziuni cu referire la ce se va intampla.(vad ce voi face maine sau cu cine ma voi intalni).

| razvyy20_5976 a răspuns:

Pai eu pot sa visez ce se intampla in viitorul meu adica peste o saptamana sau chiar 1 luna

| Camelia_Cami_1971 a răspuns:

Styling,medya,music