| cornel a întrebat:

Va plac iepurasii? sunt foarte dragalasi:X

12 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Si sunt si foarte gustosi. Cu masline sau sub forma de friptura.

| Angiutssa a răspuns:

Si eu am avut un iepure cand eram mica:X
Era o iepuroaica de fapt.si era gri si draguta si manca florile.Si de Paste.friptura cu soslove struck
Trecand peste partea "sadica". iepurasii sunt dragutihappySi pufosi:X

| xlmpq a răspuns:

Dap

| Kitty a răspuns:

Da, am avut si eu cand eram mai mica, vreau sa cresc muuulti. Sunt adorabililove struck.

| Alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Sunt niste scumpi si dragalasi ca iti vine sa te joci mereu cu ei. Aveam un iepuras negru care tot timpu venea dupa mine pentru ca nu mai avea fratiori, era numai el singur si nu avea cu cine sa se joace. Oriunde ma duceam venea si el dupa mine si cand ma vedea alerga repejor la mine, se rotea in juru meu ma mirosea cu botuletu lui mic si se urca cu labutele pe mine.Era asa de moale si de fin ca nu ma puteam desparti de el. Dar din pacate s-a pierdut ca a iesit in stradasad am plans dupa elcryingimi era foarte drag. o sa-mi iau alt iepuras tot negru ca sa-mi aminteasca de el.

Ador iepurasii:X

| chocolate3755 a răspuns:

Sunt de aceiasi parere, sunt adorabili si cind se uita cu ochisorii lor negri la tine... oooooooooooooooooo

| JuliaSweet a răspuns:

Da ai dreptate! Sunt extrem de draguti si sa stii ca am avut si eu inainte vreo 6 big grin!

| 1235678907452352 a răspuns:

Ii adorr mai ales blana aceea pufoasa si ochi si urechiusele acelea minunateday dreaming...sunt niste frumuseti:X

| maya_7683 a răspuns:

Da, imi plac, sunt superbi si...am si eu 5 iepurasi dragalasi pe care ii ador.

| pistika a răspuns:

Sunt foarte draguti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie una imi plac cam toate animalele, deci si iepurasiihee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap. Imi plac la nebunie. Tocanita din carne de iepuras e mai buna decit aia din carne de puisorwinking