| ilovemusic a întrebat:

Va plac telenovelele? Daca da la care va uitati?

Răspuns Câştigător
| mada_4633 a răspuns:

Da ma uit.si imi plac! doar ca unele sunt depasite de acum acelasi subiect mereu mereu...inainte ma uitam mai mult pentru ca erau telenovele faine gen rebelde, juramantul, banditii, anita, dona Barbara...si multe altele:X in rest acum ma uit doar la cameleoniibig grin

13 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Da, trebuie sa recunosc ca imi plachee hee. Ma uit din cand in cand la Cameleonii si Destine Furate.

| daniDeeDee a răspuns:

Mi-a placut RBD.

| madalinutza a răspuns:

Sa zicem.
doar 2 imi placbig grin
Destine furate si cameleoniilove struck
mi-a placut ft mult Rebelde.
pacat ca s-a terminat.sad

| ilovemusic explică:

Eu ador cameleonii momentanbig grin si mi-a placut foarte mult fara sani nu exista paradis:X.

| Alisa a răspuns:

Da, ma uit cand am timp.
In numele iubirii (este singura la care ma uit momentan)

| Ana a răspuns:

Acum numai ma uit la niciuna, inainte ma uitam la ratusca cea urata dar am vazut ca numai e sad

| Kassandra1408 a răspuns:

Cand eram mica le adoram - asa am invatat spaniola. Ma uitam la una cu o fetia a carei mama era un inger si la Clona.

| Betty18 a răspuns:

Camaleoniii preferata mea:X
india
anielabig grin

succes

| Iustina17 a răspuns:

Da, imi plac telenovelele, ma uit la In numele iubirii cameleonii destine furate, sarmana maria.

| simona2010 a răspuns:

La: Destine furate, Sarmana Maria, In cautarea iubirii si Cameleonii:X tu?:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cameleonii:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In numele iubirii happy

| vagabontul a răspuns:

Mah mai uit cand sn singur la "camaleoni"...