| BLURREDLINES a întrebat:

Va place Ashley Tisdale?

Răspuns Câştigător
| LittleandLiars a răspuns:

Da mi se pare foarte drauta are talent si la cantat si interpreteaza bine rolurile pacat ca a plecat de la Zack si Cody sad Dar oricum esti super draguta big grin

22 răspunsuri:
| Alecsaandrra a răspuns:

Da:X

| fryekid a răspuns:

Cine e?

| Ingerash a răspuns:

Da e draguta

| Sonia_4064 a răspuns:

Draguta gagica, mi-as petrece noaptea cu ea

| Jadis a răspuns:

Nu. Nu imi place nici o vedeta de la disney channel

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune intrebarea ta si pe Raspuns-Rapid, poate gasesti raspuns si mai castigi si 3 cartele vodafone cu 1000 de minute si 100 sms uri! www.raspuns-rapid.info/concurs

| Tiamat a răspuns:

Da? xD

| Ingerash a răspuns:

Da e draguta fata

| ZaKid a răspuns:

Nu

| Andreea_5313 a răspuns:

O ador pentru ca e frumoasa.Foarte frumoasa. Cea mai frumoasa.Si + canta super.Melodia asta m-a uns pe suflet:
http://www.youtube.com/watch?v=AzPNrK9l-ZE
E cea mai tare:)

| Deyutza a răspuns:

O ador:X chiar ii dragutawinking

Răspuns utilizator avertizat
| Raiden a răspuns:

Da.

| ILied a răspuns:

Da

| Crinutza123 a răspuns:

Da e fffoarte draguta, si e si talentata, uitati, canta super:, Ashley Tisdale - Kiss The Girl (Official Music Video) He Said, She Said (Ashley Tisdale video)

| pwp a răspuns:

Da, imi place de ea love struck

| AndrikNebunik a răspuns:

daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

| Mélancolie a răspuns:

Canta fain, e frumoasa, interpreteaza rolurile bine dar, mie nu imi prea place de ea. laughing)

| BLURREDLINES explică:

@ĄnDrEEa - da`mi id`ul pe privat pleasse :X

| Jadis a răspuns:

@Dimondkitty laughing buna asta laughing

| yellowsmileyface a răspuns:

Sincer imi place mult de ea dar e asa draguta deoarece e foarte machiata si aranjata iar vocea e modificata la calculator