| RoOxX a întrebat:

Va place de Justin Biberon? Mie nuuuu...

Răspuns Câştigător
| LifeFail a răspuns:

Nuuuuu... Justin Biberon e doar un soarece mutantlaughing

12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| anyska a răspuns:

Imi place cum canta... desi melodiile lui demonstreaza ca este un fel de fatalau laughing)!

| AnnaMariaaa a răspuns:

De el nu, dar unele melodii suna binehappy

| Gândac a răspuns:

"Justin Biberon" laughing -> Chiar tare asta!
Nu, nici mie nu imi place. :-J
Ma bucur ca mai exista si persoane care vad realitatea.
Justin B. este mai mult o fetita. Nu am nimic cu tipul, dar nu le suport pe disperatele alea de 10-11 ani care toata ziua stiu numai " Justin B., Justin B., il iubesc pe J. B " chatterbox.

winking

| Cathy_1290 a răspuns:

Justin Biberon-asta e tare

deloc as dori ca sa nu existe

| TeoPT a răspuns:

Vai nu deloc nu iti place.

Cei care il urasc nici nu vor sa auda de el, ei urasc cand toata lumea pune intrebari despre el

Dar tu sa pui intrebari despre el si da da. nuuu iti place.straight face

Stim deja raspunsul
Fetitele de 11-12 ani care habar n-au de muzica vor zice Daaa il ador:X
Oamenii normali la cap vor zice ca il urasc. happy

O zi buna (nu mai tot repetati intrebarea asta, deja ma calca pe nervi)

Răspuns utilizator avertizat
| AnnaMaryStar a răspuns:

Pai de el nici mie nu imi place.doar o melodie atat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adolescentii americani care cunosc celebritatea sunt insuportabili...nu ati auzit ca cica vine in Romania sa faca acte de caritate... ce prostanac! Ce copil ar da banii! Nu ma judecati

| PastilutzaColorata a răspuns:

Pedofil ordinar ce este cu coaste de sobolan si cu copilaroasa aia de pretenasa selena somera care se crede mare la 15 ani ca mai faina e miley ''doamne asta nu am sa uit niciodata ce am zis acum''
si el are numa 14 si cu selena care are 15 si umbla pe deafurisu cu fetite de 5 ani si o fost un reportaj si o inceput sa planga fata! IESI AFARA DIN MINTILE NOASTRE PEDOFIL IMBECIL!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin biberon e un ****

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il UrAsC