| MeDyw0w a întrebat:

Va place de Selena Gomez?

Răspuns Câştigător
| Lime a răspuns:

Da, e scumpica si finutza pe langa altele...

10 răspunsuri:
| Loly a răspuns:

Da.Chiar imi place de ea.E draguta, isi ia munca in serios si nu si-a dezamagit fanii.Nu se aud despre ea lucruri urate si dupa parerea mea a ramas cu imaginea nepatata si asta conteaza foarte mult. love struck

| DrDeath a răspuns:

Cea mai tare vedeta si va participa la Wango Tango 2011 in 14 may.Atunci este si ziua mea dar din pacate nu pot sa merg.
Uite ce super este:
http://www.kiisfm.com/pages/events/wangotango11/

| LyaLiana a răspuns:

Daaaa...love struck
e una dintre preferatele mele...e una dintre cele mai tari

as avea foarte multe lucruri in care sa o descriu love struck

| RuXy12 a răspuns:

Da

| cRe1oNNN a răspuns:

S'o chis in frezawinking

| Cory_1336 a răspuns:

Da.eu fata draguta

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Nu. O ****

| vlad201 a răspuns:

Da

| Maria_3164 a răspuns:

Da

| mamarutza12 a răspuns:

Da o iubesc si o cred cea mai normala dintre vedetele dinsney si cea mai cuminte.