| bibydraguta a întrebat:

Va place emisiunea taxi driver(sper ca am scris bine) de pe NATIONAL TV?

Răspuns Câştigător
| cLaudYu a răspuns:

Mie persoal imi place emisiunea, deoarece au facut multe farse foarte tari.

10 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu prea ma uit. M-am uitat de cateva ori happy

| Flav a răspuns:

Nu-mi plac emisiunile regizate.

cami
| cami a răspuns:

Da. no 1. Taxi driver si Mircea Badea laughing

| ioanaa a răspuns:

Am prins si eu cateva emisiuni, cand soferul facea crize, sau cand politia facea misto de "victima". unele glume mi se par deplasate, pentru ca unii oameni se pot speria rau. Cu cei tineri e ok, poate fi chiar amuzant.

| alexa a răspuns:

Da e dragutza.nu am mai urmarit-o de mult timp insa.sincer in perioada in care o urmaream nu parea a fii regizata spre deosebire de alte emisiuni

| EUSIATIT a răspuns:

Sincer sunt reluari si nu ma mai incinta si oricum nu au stofa sunt cam seci glumele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma mai uit, dar foarte rar happy nu prea imi place, ar trebui sa bage farse mai tari, mai demente, ce fac ei este cam slabutz, dupa parerea mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ce-a mai tare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am uitat si eu astazi 19 ian 2010, spre final a bagat o melodie belea si dansau in masina, toti se uitau la ei. daca stie cineva cum se numeste melodiea il rog sa imi spuna si mie pe id yonutzu_zeus. e super tare emisiuna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi place