| djcioko a întrebat:

Va place filmul meu de prezentare? http://www.youtube.com/darsidar

Răspuns Câştigător
| maria a răspuns:

Frumos, fain realizat, m-ai facut sa ma gandesc la romanii care traiesc in comunitati in afara tarii, si care se casatoresc acolo si incearca sa aduca printre ritmuri americane sau straine, amintiri de acasa, de "la iarba verde" si sunetul targotului, care nu se uita niciodata si traditionalele jocuri romanesti.Bravo tie, sunet impecabil, la imagine, mai e de lucru...sau asa ai dorit sa fie, cu "efecte speciale", imaginea este neclara unoeri pe parcursul filmuletului sau era special facuta asa?! Succes si la cati mai multi clienti!

4 răspunsuri:
| lifeForJesus a răspuns:

Dragut, amuzanta melodie...BRAVO!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu crezi ca era mai cinstit daca ne spuneai de la inceput ca vrei sa-ti faci reclama?

| viki a răspuns:

Da, e dragut.

| SweetCandy a răspuns:

E simpaticbig grin mai ales melodiabig grin