| anonim_4396 a întrebat:

Va place JONAS BROTHERS?

Răspuns Câştigător
cristian
| cristian a răspuns:

Nici macar nu am auzit de ei.

31 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Corect gramatical era de fapt ''Va plac Jonas Brothers''pentru ca brothers e la plural si inseamna ''fratii''
aa...si NU, nu ne plac...laughingmai ai alta intrebare despre ei? cat poarta la picior... ce inaltime au...asteptamlaughing

| leluc a răspuns:

Nu.

doiny
| doiny a răspuns:

Nu...si nici nu stiu vreo melodie de-a lor.

| alexandratudor15 a răspuns:

Draga ..pe ce lume traiti auziti la voi nu ati auzit de ei laughing iar raspunsul la intrebare big grinA IMI PLAC II ADOR :*:*:*:* "LOVE":*

| BybyBlondina a răspuns:

Mie imi plac la nebunie

| Marius20 a răspuns:

Categoric NU!

| scriptulul a răspuns:

Nu prea

| Denny a răspuns:

Da, f. f. f. mult

| Deedy a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie chiar imi place burnin' up happy si videoclipul e haios dar din pacate alte melodii nu am auzit

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E corect gramatical Va place ....pentru ca e vorba de trupa happy
va place trupa/formatia
happy pana la urma nu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu prea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da fffffffff mult mai ales pe joe :X:X:X:X:X:X:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da ii iubesc foarte mult? dar daca nu vin in romania va trece aceasta iubire pentru. ei cu toata sinceritatea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce intrebare de baraj logic ca imi place am de toate de la ei...de toate...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca imi plac e putin spus. ii ador.jonas brothers e cea mai tare formatie din cate exista. love you 4 ever guys.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da foarte bult, ii iubesc!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da imi plac, dar joe m-a calcat rau de tot pe nervi! Eram supe-obsedata de ei si acum a fost de ajuns sa-mi spuna o prietena urmatoarea fraza:,, Fata, stii ca joe vrea sa se mute cu iubita lui intr-un apartament singuri?". Daca o sa aiba concert in Romania am sa-l intreb(pe engleza, logic):,, Mai, da' tu nu poti decat sa trimiti flori unei fete?". In rest imi plac.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca orice om a auzzit de jonas brothers...hello sunt trupa anului... cei care nu au auzit, probabil asculta numai manele ...deci da imi plac foarte mult J. B

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Jonas brothers sunt cei mai talentati si cei mai draguti baieti din lume. sper sa vina in romania. i love you guys.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da si foarte mult sunt cea mai tare trupa... ei sunt viata mea ii ador

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dap dar m-am plictisit de ei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Evident ca da! ii ador! sunt cei mai tari!:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ddddddddddddddddddddaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da fffffffffffffff mult:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:XNick cu Joe is cei mai draguti dar mie imi place mai mult Nick love strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt super tari!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da dar nu chiar asa mie imi place mai mult de Randy Ortone.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La nebinieeeeeeeee imi placcc toti 3 mai mult nick

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da! este superb. dar va rog sa bagati si episoade noi, ii iubesc mult