| EdUaRd_5141 a întrebat:

VA place Metin2? Atunci hai si tu pe Metin2-Lenevie! ratele sunt 1000%, king in shop, GM de treaba, tot ce vrei!

Reteaua de hamachi este Metin2-Lenevie si parola este 1!
MC este 5.183.99.9,iar siteul este http://5.183.99.9 dar ca sa mearga trebuie sa fiti conectati la hamachi!

Pentru GM vizitati metin2-lenevie.gamerzfun.com

Răspuns Câştigător
| freestyler95 a răspuns:

Cel mai prostesc joc metin2. 4 clase din care samanu e degeaba, 5 magiii grafica nasoala, questuri fara nici o legatura.
Ti-as putea recomanda jocuri mai reusite precum:Cabal online, Aion, World of Warcraft, Dota, Gothic1, 2 Risen

3 răspunsuri:
| Razvan1807138078340 a răspuns:

Metin in sus, Metin in jos
Metinul este un joc frumos

I hate metin2

| bogdanz04 a răspuns:

Dar tot la fel metin2 cu king in shop si rate 1000% fara hamachi nu stie nimeni?

| ajutorul3000 a răspuns:

Metin 2 este cel mai idiot joc.Mai bine jucati cs sau runeescape.
Dar nu jucati farmerama ca si ala e un joc tampit.
Mai puteti juca call of duty 4! Asta daca nu aveti procesorul mai mare decat IQ-ul vostru! laughing