| AvalohAlyn a întrebat:

Va place sa conduceti?(pentru cei ce pot si o fac) sau v-ar placea sa conduceti?(pentru cei ce nu au voie deocamdata)

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

Îmi place sa conduc, am o masina superba, ma ocup foarte mult de intretinerea ei. E super sa te afli la volan si sa stii ca in interior ai o atmosfera placuta [muzica]si traficul sa se desfasoara fara probleme. Avem o tara atat de frumoasa, dar soselele sunt sub orce critica.

9 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Mie nu imi place; mi se pare stresant si, desi am permis de cativa ani, cred ca am condus doar in situatii de urgenta, cand nu avea cine si era musai sa ajungem undeva.

| Razvan a răspuns:

Cand vad ce soferi inconstienti sunt imi vine sa nu mai fac Scoala de soferisad

daniela
| daniela a răspuns:

Am carnet din 89 dar doar 1000 km la bord si astia facuti in SUA. Mi-e frica la volan si mai ales la noi in tara

| User a răspuns:

Da, cred ca o sa-mi placa. la anul' o sa fac si eu scoala de soferi si chiar intentionez sa-mi gasesc un job legat de soferie...

| Marii a răspuns:

Inca n-am carnet, dar imi doresc sa-l iau cat mai repede! Mi-ar placea la nebunie sa conduc, dar pe distante mari, pe autostrazi, nu prin orase aglomerate. happy

| RooN a răspuns:

Acum depinde ce conducitongue De exemplu mie imi place sa conduc masina dar nu imi place sa conduc oameni din firma in care lucrezlaughing

Răspuns utilizator avertizat
| myrazvy a răspuns:

Normal ca imi place sa conduc, Crezi ca ar fi cineva caruia nu-i place sa conduca?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu în vara vreau sa dau de carnet. Vreau sa dau, îmi doresc sa am mașina mea, sa ma urc în ea și sa gonesc fără vreo destinație day dreaming dar îmi e și frica sa dau:d mi-e frica sa nu ma descurc, dar pana nu încerci...