| Xulescu_6752 a întrebat:

Va place, sau urati OTV-ul?

Răspuns Câştigător
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

De ce sa-l urasc?
In general nu ma uit la mahalagismele difuzate acolo, insa uneori sunt cazuri interesante sau invitati care dau, in diverse situatii cartile pe fata si mai afli una alta.

20 răspunsuri:
| pppaaauuulllaaa a răspuns:

laughing) si aici se vb de otv?
app ce mai se stie de elodia?
laughing

| sergiu2525 a răspuns:

Ramaneti pe otv pentru ca nu stiti ce pierdetilaughing))

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Unele chestii sunt interesante, dar altele sunt niste facaturi si niste minciuni... Cel mai bine evitam astfel de posturi...nu spun adevarul exact asa cum este, il transforma intr-o forma convenabila pentru a aduna puncte de audienta.

daniela
| daniela a răspuns:

Nu ma uit niciodata

| cotzobel a răspuns:

Inainte de a fi inchis de CNA(acum cativa ani)recunosc ca ma uitam... dar acum...cand am vazut ce "specimene" invita si ca un subiect are mai multe episoade dect Tanar si nelinistitlaughing, prefer sa am uit la telenovelele de pe acasatonguehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il recomand in cazurile de depresie cronica, stimuleaza sistemul nervos central si are efect vasodilatator.necesar celor cu tensiune arteriala mica, celor cu tensiune arteriala mare recomand romantica!

| ♣ Ma®®yE [;x] a răspuns:

`televziunea poporului`-otv mi se pare atat de stupida. orice dobitoc ajunge sa apara pe sticla la otv, se trateaza niste subiecte uneori neinteresante si isi fac publicitate pe seama cretinilor.in concluzie urasc otv

rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Se pare ca singurul care castiga in afacerea asta este Dan Diaconescu. Oricum este din cale afara de potrivit pentru unele persoane - care, in mod paradoxal, se uita zi de zi... sa afle amanuntele "senzationale".

| miriam a răspuns:

IL URASC, dupa mine ar trebui desfiintat acest post care promoveaza doar persoane...care nici macar n-ar trebui sa le cunoastem, dupa modul cum vorbesc...in final... e jalnic pentru Romania felul de a face televiziune.

Janina
| Janina a răspuns:

Pe mine ma amuza OTV-ul e o maaaare varza acolo laughing

| yoanna73 a răspuns:

URASC OTV-UL.NUMAI PROSTII.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza cine si ce are de castigat in OTV.sa recunoastem cu totii ca are si subiecte interesante.pe istrate nu l-a crezut nimeni cand a spus de cutremurul din italia, dar am vazut cu totii ca asa a fost.si cand a fost vorba despre cazul primaverii(iovan)otv a fost singurul care a sprijinit-o pe mihaela, sora lui bogdan, baiatul ucis.au fost atatea familii carora le-a disparut cineva si otv a fost singura televiziune care i-a primit si le-a ascultat oful.si cand a murit diana malos, tot otv a dezbatut problema.deci,eu il aprecieaz pe diaconescu.are curaj sa primeasca pe oricine in studio si sa incerce sa rezolve problemele oamenilor.si oricum diaconescu nu castiga bani din rating, el are contract de 2500 de euro si atat primeste indifernt de audienta.eu ma uit de cate ori este ceva interesant si de cate ori am timp.normal ca daca se trateaza un subiect care nu ma intereseaza nu ma uit. dar avem dreptul fiecare sa alegem modul in care ne petrecem timpul liber si nu pot nega faptul ca au fost nopti in care m-am uitat pana la 3 dimineata.

| alexam a răspuns:

Imi place, stau seara de seara pana mi se maresc ochii in cap de oboseala! laughing glumesc, e o mare porcarie. Nici nu ar trebui sa se numeasca televiziune, cand te gandesti ca altii chiar muncesc si sunt profesionisti... si nu intr-o garsoniera, ca respectiva,, televiziune,,

cristian
| cristian a răspuns:

Atata timp cat este numit ''tembeliziunea'' poporului si prezinta ororile societatii mie nu-mi place.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

La inceput parea interesant... apoi amuzant...acum doar din cand in cand mai vezi ceva

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Il ignor cu succes.

| felicitas a răspuns:

Nu cred ca exista post tv mai neinteresant ca otv!

| selef a răspuns:

Fara 0-tv si dd-tv.

| eeeeeeeeee a răspuns:

Nu imi place. o ruda de-a mea urmareste cu foarte mare interes tot ce se difuzeaza acolo.recent s-a speriat(si a povestit si unei prietene, care s-a speriat si ea!)cand un nene si-a etalat fizicul de fat-frumos pe micul ecran prezicand un mare cutremur.eu m-am amuzat de toate astea.mai este o tanti care vrea sa devina la 65 de ani vedeta porno, mai este tolea care il arunca pe diaconescu in tomberon! eeeeeeeee! otv-ul ia painea producatorilor de comedii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urmaresc otv numai la subiectele interesante gen cutremure, preziceri, fantome.