| Kasandra_Ruxi_1996 a întrebat:

Va rog ajutati-ma cu idei. In curand e ziua unui prieten cu care am stat 6 luni si a insemnat si inseamna foarte mult pentru mine. As dori sa ii iau un cadou dar fara sa ii dau de banuit ca mai tin la el sau asa. Dati-mi idei in afara de lant/bratara/parfum. Multumesc si cea mai buna idee primeste funda!

1 răspuns:
| SweetDreams a răspuns:

Buna :*

In primul rand stiu ca este dificil sa alegi cadoul pentru un baiat, dar faptul ca ati fost impreuna 6 luni te poate ajuta sa ii gasesti mai repede un cadou pentru ca ii cunosti destul de bine gusturile/preferintele.

Poti sa alegi pentru el un hanorac sau un tricou care crezi ca i-ar placea. Nu e nevoie de ceva foarte sofisticat, mai ales ca nu mai esti cu el. Daca ii place sa citeasca ii poti cumpara o carte frumoasa sau ceva simbolic.

Sper ca te-am ajutat. Bafta! happy