| Nikoleta1997 a întrebat:

Va rog... am o problema cu jocul Metin2. Cand incerc sa il deschid imi apare o tablita pe care scrie,, Other program is already patching.
Waiting on Exit process." Imi puteti spune care e problema? Va rog. Dau fundita...

4 răspunsuri:
| vyorika a răspuns:

Cred ca acel joc trebuie reinoit stiu ca astfel de jocuri nu tin pe mult timp! Asa ca nu poti face nimic!

| BuBuLyNa a răspuns:

Nu ai destula memorie in calculator mai sterge ceva din el poze, filmulete, jocuri etc, iar apoi il donwloade din nou

| ELNuInvataMomentan a răspuns:

Descarca-l din nou!

| LitleStar a răspuns:

Am si eu o problema cand intru in metin2 in joc mi se restarteaza pc. care ar putea sa-mi acorde o informatie sa dea acc la id adytzu_shadow. mersi