| Pupici a întrebat:

Va rog ce porecle aveti pentru mine uitati niste datelii ca sa va ajute
-sunt zapacita
-imi plac mult animalele
-ma cheama alexandra
ma puteti ajuta cel mai frumos raspuns dau funda si la toate raspunsurile necastigatoare dau folositoare adica butonul pe care scrie asa il stiti voi

8 răspunsuri:
| MarinaElena a răspuns:

Buna. Uite cateva porecle ce mi-au venit pe momentbig grin: lexa, alexootza, alexa...Cam atatbig grin

| Malphas a răspuns:

Zgaita? rolling on the floor

| Curiosu a răspuns:

Xena, Xebra, Alexzuza, Alxerex...doar niste idei...

| Bee123 a răspuns:

Ale, Andra, Sanda, Sandra, Ally, Alexa, Alexia, Anda, Alex
Aleecsa,Alee`,Alex,Alexutza
Aly,Xandra,Ally, Alexis, Xutza
Xutzy
funda?

| cucaracia a răspuns:

P mine ma cheama alex. imi plac mult animalele. numai ca nu's zapacit... uite doua porecle care le-am avut: 1. Ursu 2. Cucaracia(=gandac) ...pentru tine nu stiu ce porecla ti s'ar potrivi, ai dat prea putine detalii. Dc nu ai spus macar animalul preferat? nah, ce zici de "Zgaitza" asa se spune in satul meu la gaitza (pasarea).

| Iasmiiiiiiiii a răspuns:

LexahappyAlexzootsahappyAlecsahappyAleccahappy

| тяιχιєєє a răspuns:

Ce zici de Axii?:X...ador numele asta:X:*...
funda?:*happy

| x3CuteGirl a răspuns:

Fifi nebuna