| anonim_4396 a întrebat:

Va rog din tot sufletul sa imi dati niste comentari la hi5 http://www.hi5.com/friend/profile/displayProfile.do?user id=518668695 va rog din tot sufletul!:*:*:*

Răspuns Câştigător
| Alexandru a răspuns:

Bai eu nu am inteles ceva. Sa zicem ca o sa ti se comenteze fotografiile da? Bun. Si daca aceste comentarii nu-ti vor conveni tie ce ai sa faci? Daca in acele comentarii vei fi denigrata, ti se va spune ca esti urata sau mai stiu eu ce? Tu cum ai sa reactionezi? Treaba asta nu am inteles-o niciodata si am si renuntat sa o mai pricep.Lasati naibii prostiile astea de hi cinciuri ca oricum gramatica voastra nici macar de 5 nu e. Nu te mai ruga atat. Fa asta in fata icoanelor nu aici sa ti se acorde niste amarate de comentarii, irelevante sau nu. Cine stie? Depinde ce contin ele... S-ar putea sa te supere dar... c'est la vie!
Iti dai seama ca daca eu iti spun tie ca esti frumoasa ca Alba ca Zapada tu nu-mi poti spune altceva decat ca sunt frumos ca Praslea cel Voinic nu? Desi eu arata de parca as fi Rasputin.
Mai copilasi, treziti-va si lasati pierderile astea de timp. Dupa matrimoniale, acum dati si voi buzna pe site-ul asta...
Nicio ofensa dar Lapusneanu stia el ce spune...

4 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Cu ce te încălzesc comentariile?

| LiaGore a răspuns:

E privattongue
cand nu o sa mai fie ne anunti si pe noibig grin

| adryyy a răspuns:

Cum vrei sa-ti dea cineva comentarii daca tu ai profil privat?