| orman a întrebat:

Va rog frumos ajutati-ma si pe mine spuneti-mi si mie cum se uploadeaza site-ul pe 110mb.com va rog sa imi explicati plizzzzzzz

2 răspunsuri:
| orman explică:

Primul care raspunde corect dau fundita plizzzz ajutati-ma

| dragomiralinmarius a răspuns:

Din pacate siteul 110mb.com nu dispune de FPT ( File Transfer Protocol ). FTP-ul este un program care iti pune practic siteul ( acele fisiere create de tine. html, php... ) online. Ce trebuie tu sa faci este : SA ALEGI FIECARE FISIER IN PARTE SI SA IL UPLOADEZI ( mai concret : BROWSE - ( alegi fisieru index.html ) UPLOAD, apoi alt fisier si tot asa. Daca ai nelamuriri de astept cu mesaj privat sa iti dau id-ul de mess sa te lamuresc. O seara placuta.