| robertdaniel95 a întrebat:

Va rog frumos daca puteti sa ma ajutati si p mine sa-mi ziceti un patch care sa-l descarc sa-mi rezolve si mie problemele la pes 2010. adica sa am bundesliga sa fie arsenal, chelsea,...
Am mai incercat dar cand instalez vreun patc imi apare bundesliga dar la echipe de ex Bayern Muchen apare cu echipamentul Barcei...etc
Deci se instaleaza dar apar erori si as vrea sa imi dati un link d unde sa descarc un patch bun si daca puteti sa-mi si explicati.
Cel care ma va ajuta raspuns+funda!

4 răspunsuri:
| UnTriunghiEchilateral a răspuns:

Scrie pe google:rpes 2011, si de acolo descarci tot \ce vrei.Patchuri pentru orice pes

| robertdaniel95 explică:

Stiam.aia d sus era o enumerare.vb d problemele la pes... bundsliga, sa nu mai apara fc london, man blue
m-am exprimat eu gresit

| HugoFrancezu a răspuns:

Bundesliga e liga din Germania pentru echipe engleze e Premier League ai aici un site cu patchuri pentru pes 2010 http://www.pesromania.ro/descarca/patch-uri Funda?

| arsenal2014 a răspuns:

Intra la edit si editeaza campionatul, adica muta arsenal si chelsea si ce mai vrei in liga germaniei ca asa ai spus, salveaza si fa-ti cariera!