| Karashi a întrebat:

Va rog frumos sa-mi dati si mie programe de facut video(in afara de muvie maker), dar sa-mi dati si linkul de unde il pot descarca free, si daca se poate si fara virusi

P. S. masi bucura daca n-ar fi foarte complicat, dau funda doar celui/ei care imi da un program la care sa n-am nici o dificultate cu descarcarea lui!

Merci mumos tuturor!^^

3 răspunsuri:
| Danyelle_2065 a răspuns:

Http://picasa.google.com/ Picasa 3... Cel mai usor de facut:)Plus ca nu trebuie sa pui tu pozele, ci ti le aseaza el, tu doar le orodonezi:D. Funda?

| Amore_3706 a răspuns:

Poi.Proshow Gold
Asta folosesc eu

http://www.toggle.com/lv/group/view/kl34698/ProShow_Gold.htm

este in stanga un chenar verde cu Download
apesi acolo.sh dp inca o data

sper ca te-am ajutat. Funda?:>

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.avs4you.com/
Avs Video Editor
Am lucrat cu el si vreau sa spun ca e foarte bun!