| SkUlL_1101 a întrebat:

Va rog imi puteti da un server de metin privat sau in cont pe metin 2 ro? big grin add id skype winnersskull

Răspuns Câştigător
| Wihaela a răspuns:

Metin2united te da la nivelul 30 si cresti foarte repede, ai toate itemele +9, iti cumperi frizura, masca emotiei.pe deasupra iti da si cal armat :X
metin2tim te da la nivelul 1, dar si aici cresti foarte repede. nu-ti da iteme prea bune, dar totusi...
metin2gx -nu am jucat, nu stiu cum e big grin
metin2fun-nu am jucat
metin2empire-nu am jucat
metin2crime-e super!
metin2uk-nu stiu
metin2us-nu stiu
metin2dinemik-e misto
iti dau sh un cont de metin2 ro big grin
ID: lobont10
parola:austria
sper ca te-am ajutat! :* pa pa wave

4 răspunsuri:
| darkmihai a răspuns:

Metin 2 dinamik doar ca costa 2 euro dar e tare

| spidy a răspuns:

Metin2tim sau metin2united lvl 127 max. e super tare. funda?tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu de 22 id madalinf10 parola margarina

| Bggdd a răspuns:

Iti dau un sv de Metin private, Metin2 Hammer. E superwinking.