| ELNuInvataMomentan a întrebat:

Va rog, ma plictisesc, ziceti-mi un joc mai tare.

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Dracula Origins.

15 răspunsuri:
| VladyCristian a răspuns:

Joc tare? Adu-ti 3 prieteni si jucati Fifa big grin laughing :X

| ELNuInvataMomentan explică:

Sa zicem

| sy46 a răspuns:

Prototype

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Table sau sah, dar, neaparat in cutii de lemn.

| tarziu a răspuns:

Te duci la piata, cumperi 10 kg nuci. Mergi acasa, iei un ciocan si te apuci sa le spargi.
ATENTIE! Nu da ca eroul, ca sa nu se mai poata manca. Dupa aia imi trimiti un mesaj privat si iti scriu la ce adresa sa trimiti nucile. Bafta!

| Gabystelistu95 a răspuns:

Counter-Strike.

| Zâmbărici a răspuns:

I-ati remi si fugi si joaca-te in realitate nu virtual happybig grin.
Gasesti tu pe cineva cu care sa joci remi.

bye bye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ruleta ruseasca. Succes!

| DanutzzaMaria99 a răspuns:

Pai club penguin, metin 2, club pandanda, club marian, zoo tycoon 2, roller coaster tycoon 3, conquiztador e un joc super tare. dar nu numai pe calculator te poti juca.sunt multe jocuri pe care le poti face in aer liber sau si in casa...strangeti familia si jucati monopoly, remi.sunt multe jocuriwinkingsper ca ti-am fost de folos.succes cu omoratul plictiselii...laughing

| Cleona a răspuns:

Planta Go Go

| enemig0 a răspuns:

Modern warfare 1-2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

FooPets : http://foopets.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Perfect world

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin 2 e cel mai tare! incearcal! si nu te vei plictisii...si daca te plictisesti joacate sah, monopoli etc.Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sherwood dugeon e tarewinking joacal e cucont si fara