| Neghinitza_8409 a întrebat:

Va rog mult de tot sa ma ajutati. Caut de cateva zile filmul "One potato two potato" cu Sidney Poitier si nu il gasesc nicaieri. Dau fundita daca imi dati un link de download sau macar un site unde sa ma uit.

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Uite aici un link util, dar, sa stii ca Sidney Poitier n-are nicio treaba.

http://www.imdb.com/title/tt0058429/

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

E prea vechi ca sa-l gasesti pe undeva sa-l descarci. Nu stiu ce sa zic, dar, intra si tu pe Apex si vezi daca nu-l gasesti pe la vreun maniac. Dar, nu prea cred. Imi pare rau ca nu te pot ajuta mai mult.

| Neghinitza_8409 explică:

Imi cer scuze ca nu e cu sidney poitier dar din ce mi-ai dat tu nu am gasit unde as putea sa vad filmulcrying multumesc oricumhappy

| Neghinitza_8409 explică:

Nu il gasesc. Multumesc oricum! Iti dau fundita pentru cele 5 minute din viata ta pe care mi leai acordathappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

One potato