| Florinaa14 a întrebat:

Va rog mult de tot sa ma ajutati, nu e ceva chiar asa de grav dar as vrea sa stiu si eu :X hai sa incep
Ieri din pacate nu am putut sa ma uit la Nini pentru ca am fost plecata undeva.si daca ati vrea sa imi spuneti si mie ce s-a intamplat la episodul de ieri din nini o sa primiti o fundita :X

5 răspunsuri:
| Asyul95 a răspuns:

Asculta,
Buna,din pacate eu nu sunt pe Digi ci doar pe cablu,si pe cablu nu este diney channel.Te-as ajuta daca as sti la ce episod sunteti!
Nu stiu la ce episod sunteti, dar aici poti sa le vezi pe toate, toate:
http://desene-animate.rascuplans.ro/tag/toate-episoadele-nini/'
La acest sait sunt toate episoadele pana acum sau nu stiu, poate toate.Primul episod este 30 al doilea 29, 28, 27,26,25 etc
Adica toate!
Ma bucur ca te-am ajutat,
Vizionare placuta!

| nadyank a răspuns:

Buna! Aici sunt mai multe episoade...http://www.desene-animate-online.net/tags/nini/

| Lala_7267 a răspuns:

Sti ca poti sa vezi toate serialele sambata si duminica dupa 20:30

| xEvErIDaYx a răspuns:

bine eu iti explic da poti sa te uiti si smabata ca da reluare de ieri : dar sati povestesc:
trebuia sa vina musafirii care ia chemat victor si pisica lu adelfa a spart salteaua cu apa si curgea apa ca intr-o piscina deci curgea apa la parter si nini era asa speriata
-ooohhh, ce o sa ma fac victor o sa ma omoare!
-cioc cioc!
nii se duce la usa si intra musafirii si se intreaba cei cu apa iar nini inventeaza imediat ceva:
-este un nou ragnet in moda e ca in natura iti limpezeste mintea!
-aaaaaa...chiar este magnific!
nini spune ca ei sa se aseze la masa si vine viztor iar nini se duce sai spune:
-victor imi pare rau dar pisica a spart salteaua cu apa!
-o nu lasa saltele pot sa cumpar o mie dar pe tine nicio data!
nini zambeste iar victor le spune cate ceva si povesteste
-a nini e o bucatareasa fanatstica!
si nini pune masa iar ei:
-mmmmm...e delicios!
-da nini se pricepe la manacare
-oo nu!
-am vrea sa stim reteta!
-o e simplu luati o conserva de manacer mai adagaugati cateva legume si condimente!
viztor:
-haha nini este tare glumeata este o reteta straveche si nu o putem spune!
-aaaaa!
-e tere glumeata, fata aceasta sadmusafirii)
creca a fost antrenate de cineva!
-nu de bunicul
si victor:
-va place santahuliana?
-nu nu ne place deoarece pre multa tehnologie!
-nini
tu ce faci ca sa fi mereu relaxaat
-aa eu imi bag mainile in pamant si sap adanc!
si ma gandesc si gat imi revin!
-superb!
dsar la sfarsit ca sa nu povestesc tot thomas ia vazut pe nini si viztor si s-a suparat!
gata funda?