| Stanciunik a întrebat:

Va rog mult sa ma ajutati.De curand tata mi-a zis ca imi cumpara o bicicleta fat bike. Ce parere aveti despre aceste biciclete. Merg usor, pot urca cu ea pe un deal?

Răspuns Câştigător
| Togorean_Ionut_1978 a răspuns:

Hei de obicei tipurile acestea de biciclete sunt usoare, iar rotile groase te ajuta foarte mult cand urci un deal, in schimb, pe sosea nu se misca prea bine. Oricum eu iti recomand sa o testezi inainte sa o cumperi pentru ca, conteaza si conditia ta fizica putin, aceste biciclete nu sunt pentru oricinewinking