| denisadenisadenisa a întrebat:

Va rog sa imi dati idei pentru: Ce sa fac in timpul liber? ATENTIE! Pentru cel mai bun raspuns dau FUNDITA!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sa te distrezi si sa uiti de grijile cotidiene. Daca ai.

| mona01 a răspuns:

Incearca sa te ralaxezi la tv, computer, facand miscare or chiar citicd incearca sa-ti gasesti relaxarea si distreaza-te asta ajuta mult!

| simiy a răspuns:

In timpul liber sa faci numai ce iti place sa faci atunci o sa te simti cel mai bine, de exemplu eu acum ma duc sa fac clatite cu ciocolata pentru ca imi place sa le fac si imi place sa le mananc. si tu ai putea de ex sa te machiezi intr-un mod deosebit sa vezi cum iti sta apoi sa schimbi machiajul ( eu fac des asa cand ma plictisesc) sau orice iti place tie sa faci