| necris77 a întrebat:

Va rog sa imi faceti o caracterizare dupa poza din profil si raspunsurile mele date pana acum la intrebari. Multumesc

Răspuns Câştigător
| βÚβÚ a răspuns:

Salut!
( nu ma prea pricep bine la oameni, dar incerc xD )

Hmm, dupa parerea mea pari putin cam grabit, si uneori raspunzi la intrebari din plictiseala sau pur si simplu vrei fundita. Iti place sa afli si parerea celorlalti despre tine si cred ca ai fi in stare sa renunti la stilul tau daca lumea nu te place asa cum esti. Dupa poza de la profil nu prea stiu cum te-as caracteriza. Esti rocker, sau... idk thinking
Am avut dreptate sau nu? laughing

5 răspunsuri:
| βÚβÚ a răspuns:

Si dupa ce ne chinuim noi sa iti ghicim personalitatea ai face bine sa ne spui dupa cum esti tu cu adevaratwinking!

| necris77 explică:

@βÚβÚ umblu cu roakeri ascult si rock (in general ascult muzica buna oricare ar fi genul), am fost la concert cu Iron Maiden dar nu sunt roaker
@Silviu1989 I have a life si inca una destul de buna
@danaalexa nu ma supar ca doar de aia am pus intrebarea

Ok mai astept si alte pareri

| Nume a răspuns:

Araty destul de bine si sty sa raspunzi

| danaalexa a răspuns:

Si eu cred acelasi lucru ca bubu. Te pricepi la oamenilaughing
Mi se pare ca esti wannabe. Fara suparare:*. wannabe nu emorolling on the floorwannabe cum le place altoralaughing

| Silviu1989 a răspuns:

No life...