| Sarucka a întrebat:

Va rog sa ma ajutati! cum pun o imagine la comentariu la lady popular si cum scriu colorat va rog explicati`mi fundita la cel mai explicit si cel cre mergehappy

2 răspunsuri:
| Britney13 a răspuns:

Pai ca sa scrii cu imagine la comentari trebuie sa dai click la semnul ala de intrebare si alegi imaginea si ca sa scrii gros la comm-uri trebuie sa gasesti site-uri

| Veva a răspuns:

La comentarii poti scrie mare scriind; [size=(marimea pe care ti-o doresti)] ex: [size=15].
Pentru a scrie colorat pui [color=(culoarea pe care o doresti) ex: [color=blue]
Merge sigur.
FUNDA? happy