| MyPassion a întrebat:

Va rog sa-mi spuneti daca berea ingrasa, sau cel putin daca ar afecta dieta de slabit pe care o tin eu, doctorul mi-a spus ca la sucuri nu am voie ..bineinteles nici bere nu beau nici des nici in catitati mari... Dau funda :*.

Răspuns Câştigător
| iuliaiuli18 a răspuns:

Pai are si berea cateva kcal, deci acolo cate sunt tot te ingrasa cu cateva grame thinking

5 răspunsuri:
| BiancaBaby a răspuns:

Da, ingrasa, dar daca esti la o petrecere sau ceva asemanator nu cred ca strica un pahar doua

| akadeaa a răspuns:

Nu ingrasa, ba chiar slabeste.Stii cum? Bagi degetul pe gat si o dai pe afaralaughing

| WhiteMoth a răspuns:

Beau bere cum bea camila apa. Sunt slab. Mister rezolvat.

Răspuns utilizator avertizat
| Nieuwenhuis77 a răspuns:

Pai cred ca depinde de metabolism..pe mine nu ma ingrasa big grin