| adapreda2088 a întrebat:

Va rog sa-mi spuneti si mie cum fac daca am pierdut niste numere din COMORILE PAMANTULUI

Răspuns Câştigător
| danicat a răspuns:

Depinde ce numere sunt: Daca sunt mai vechi, s-ar putea sa le gasesti greu, dar daca sunt noi, cred ca le mai gasesti! Oricum, cauta la toate chioscurle pe care le gasesti si intreaba de numerele respective, ca pana la urma, tot le gasesti!

1 răspuns:
| xOneTwoThree a răspuns:

Uita-te pe care nu le ai si le scoti dupa netwinking Sau la cauti la magazinul de revistewinking