| sabyna_6645 a întrebat:

Va rog spuneti-mi si mie daca cineva a avut un fenomen straniu... vreau sa vad daca chiar exista.

Răspuns Câştigător
| Vasya a răspuns:

Nu. Nu mi s-a intamplat pana acum. Dar daca vrei iti pot explica ce e cu fantomele. Fantomele nu sunt ca la Scooby Doo sau la ce te mai uiti tu. Fantomele sunt niste suflete care au murit intr-un accident, asasinate etc. Ele vor sa isi gaseasca linistea dar nu te omoara sau cine stie ce. Te rog sa nu te speri si sa intelegi ca ele exista dar nu iti fac rauhappy.

3 răspunsuri:
| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Da am avut intr-o seara eram la tara si dormind singura intr-o casa cu 5 camere(ceilalti membrii ai familiei fiind in cealalta casa avand 2 case in curte la bunci)m-am pus sa dorm dupa 10 minute aud niste pasi alergand spre mine.Mam ridicat repede in picioare si am stat linistita sa aud ce se intampla apoi am auzit o usa deschizanduse si alergand cineva iarasi atunci am aprins repede becul si am fugit in cealalta casa unde se afla familia mea. Apoi a 2 seara m-am pus sa dorm apoi am iesit in curte sa vorbesc la telefon(tot in acea casa numai ca maicamea dormea in alta camera)dupa ce am terminat de vorbit am intrat in casa si m-am bagat in pat. Aveam o oglinda in camera iar usa era inchisa dar se afla chiar la picioarele mele.Cand dupa 5 minute ma pomenesc cu usa deschisa la picioarele mele parca cineva o deschisese fortat si o trantise de perete.Mi-a inghetat sufletul pana dimineata.Tin sa spun ca sunt fascinata de fenomene stranii, fantome si etc, Si cred in ele cei care nu cred nici in extraterestrii ar trebui sa stea putin sa se gandeasca D-zeu nu ne-a creat numai pe noi poate sa existe 10 lumi si ceilalti sa ne creada pe noi cei de pe pamant extraterestrii nu suntem imparati in universu asta si nimeni nu mai exista ca noi. Exista

| mamasita00 a răspuns:

Pentru mine visele sunt fenomene stranii.

| Steffix a răspuns:

Pai.mi-au povestit bunicii ca un om inainte sa moara le-a lasat niste saci.si peste cativa ani noaptea la usa bunicii mele se auzea cum forta cineva clanta sa intre inauntru...a aprins becul, nu era nimic dupa 15 minute iar se auzea, nu a mai bagat de seama si s-a culcat iar a doua zi a gasit acei saci in camara rasturnati happy deci cred ca exista da depinde daca sunt rai sau bunilaughing)