| dyana99 a întrebat:

Va rog spuneti-mi site-uri pentru poze. Dar sa le fac pe net.Acord fundita la care imi dati cele mai multe site-uri.

Răspuns Câştigător
11 răspunsuri:
| bnj a răspuns:

Fii mai specifica, site pentru poze sa faca ce? Sa uploadezi poze pe el, sa downloadezi, sa editezi?

| darknet a răspuns:

Www.picnik.com - e cel mai bun dintre toate, are o multime de optiuni si efecte... Uploadezi poza si o editezi... Sau ce ai vrut sa intrebi?

| Spintecatorul a răspuns:

Ai auzit de www.google.ro? Vezi ca are optiunea "Search"!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.taaz.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca aici gasesti suficiente;;) http://www.TPU.ro/......oi-cei-de/

| franck2222 a răspuns:

More pictures, caut poze etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imikimi danicimipoze cacimicacatore prostuvanoicada