| AnDa_9883 a întrebat:

Va rog urgent! Spuneti-mi un site de pe care pot suna de pe internet pe cineva. Mi-am uitat telul la o prietena si nu stiu ce sa fac.Parintii mei trebuie sa ma sune cryingcryingcryingAjutor

Răspuns Câştigător
| Cristary a răspuns:

Poti da mesaj gratis de pe www.moove.ro spunandu-le ca ti-ai uitat telefonul. Succes! :-*

1 răspuns:
| is a răspuns:

De pe Internet poti suna cu programul Skype si, de asemenea, cu Yahoo messenger. Insa in ambele variante trebuie sa cumperi credit. Nu cred ca exista o varianta sa apelezi gratuit pe cineva. Incearca sa apelezi la un vecin.