| Feeetitzaaa a întrebat:

Va ti uitat ieri la Fermier caut nevasta? una din fete era Alexandra si era dansatoare.tot aceasta fata a fost si la Iubire Interzisa tot cu acelasi nume...deci emisiunile sunt regizate?
Eu cred ca DA
Va astept parerile

Răspuns Câştigător
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Normal ca sunt regizate, totul e regizat "Iubire interzisa, Comanda la mine, Fermier caut nevasta, Copii contra parinti" si altele...Niste prostii, crede'ma!

7 răspunsuri:
| Elle a răspuns:

Normal ca da!

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu am văzut nicio ediţie din niciuna din cele două emisiuni amintite de tine.
Dar, pe de altă parte, îmi amintesc de un caz de la emisiunea "test de fidelitate" când el, pletosu' rău, e de fapt un artist, care, culmea, a purtat fix acelaşi tricou în ultimul videoclip filmat, iar ea era şi ea ceva prin "şoubiz".
Cel mai probabil emisiunile de genul sunt regizate pentru că de-aia se numesc "show de televiziune".
Ah... că din când în când mai sunt câte unele "pe bune", aia-i altă poveste. Dar majoritatea sunt "la mişto".
Salutare.

| KhloeAfterDark a răspuns:

Fata lui Tata, Copii contra Parinti, etc - clar regizate.
Nu stiu ce sa spun despre Comanda la mine sau Schimb de mame...eu doar pe astea le urmaresc, si nu prea par facaturi.

| Cornulet a răspuns:

Cred ca poti sa numeri pe degete emisiunile care nu sunt regizate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Logic. unde ar gasi ei atatea fermieri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt una din participante la acea emisiune sunt tipa blonda ma numesc miki /mihaela draghici, de la razvan si recunosc am fost contactate sa participam contra cost...concluzia o trageti voi!

| GabiStory a răspuns:

Cam toate sunt regizate deci...