| anonim_4396 a întrebat:

Va uitati la emisiunea"Fata lui tata"? Ce parere aveti, personajele si intamplarile prezentate sunt reale sau doar fictive? Avem sau nu cate ceva de invatat de la fiecare caz prezentat?

Răspuns Câştigător
| Me,myself & I a răspuns:

Da personajele sunt fictive dar eu ma intreb, cum naiba toate sunt panarame, practica cersetoria, au copii fara sa stie parintii? dar oare chiar nu e nici una serioasa cum le gaseste asta numai pe alea rele?

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Urmaream dar acum nu mai am timp. Sunt intamplari reale prezentate prin prisma altor persoane ( nu a protagonistilor ). Cu siguranta poti invata cate cea din fiecare emisiune.

| daniDeeDee a răspuns:

Fake.

| georgiana a răspuns:

Ne atentioneaza atat pe noi adolescentii, cat si parintii.

| Zâmbărici a răspuns:

Sunt fictive dar avem de invatat din aceasta emisiune pentru ca intamplarile care sunt prezentate pot fi adevarate in viata de zi cu zi...Sunt multe cazuri din acestea big grin

bye bye

| Manele Man a răspuns:

Toate emisiunile de genul asta sunt fake

| madycoco a răspuns:

Nu este adevarata emisiunea, dar este inspirata din fapte reale.

| princessmary a răspuns:

Pai la sfarsit parca scria, personajele emisiunii sunt fictive sau geva de genu... apoi de toate orile se intampla ceva, si este grav, da avem multe de invatat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vrajala

| Daniutza a răspuns:

Din cate am inteles eu, intamplarile sunt reale dar persoanele respective sunt inlocuite pentru. a nu fi vazute la TV.Si da, avem de invatat multe din aceste povesti.

| SlayerPro a răspuns:

Pai acolo zice ca e o interpretare critica a unei situații reale. Dar avem ce învăța.

| erik_1277 a răspuns:

Da, un id se poate?