| mya_4475 a întrebat:

Va uitati la nora pentru mama3? ce parere aveti de aceasta emisiune?

12 răspunsuri:
| littlesunshine a răspuns:

Nu ne uitam. tanti aia impreuna cu Kanal D jecmaneste lumea de bani. ii tine la telefon mult timp si mai pun si pauza publicitara. in timpul convorbirilaughing
Sincer nu ma atarag emisiunile de genul asta.

| catalina_2916 a răspuns:

Este o emisiuni frumoasa. dar in seria asta au fost niste concurenti jalnici care nici s vorbesk nu stiu...toata ziua se cearta. cel mai mult ma enerveaza lucik si stele, sunt 2 cotoroante.stela se vedek e moarta dupa bani, scopul ei e sa-l insoare pe stefan ca sa ia banii. iar lucik este rautatea in persoana, toata ziua barfeste q porcul ala de catalin care nici macar nu stie sa poarte o dicutie cu o fata...sincer,mi-e mila de sarak roxana care trebuie sa-l suporte, k deh.are prea mult bun simt sa-i spuna s-o lase in pace.in fine, k format este o emisiune buna, dar o strik concurentii...in celelalte 2 serii erau concurenti mai inteligenti, mai rafinati, care stiau sa se distreze, sa profite la maxim de acele luni in care stau in acea ksa in care au parte de tot confortul...cam asta e parerea mea. pup

| just|breathe a răspuns:

Sincer nu m-am uitat niciodata si nu am o parere prea buna despre aceasta emisiune.

| abril a răspuns:

Eu nu ma uit. Bunica mea se uita, eu m-am uitat o data si mi s-a parut o mare prostie. Fetele merg acolo sa se marite si se fac de ras in fata intregi lumi, la fel si mamele femei batrane incep sa se certe.In concluzie:e o mare prostie.

P.S.Parerea meabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am urmarit aprox jumatate din peroada cind a inceput si nu mi place de nici o concurenta doar roxana putin din mame lucica e cea mai pregatita si sp lucrurilor pe nume in rest toate ...mai putin culte...andreea cu gura mare mihaela si alex strategie sa ia banii alina?/// a venit sa se marite?/ pai la 21 22 de ani vrea maritat ca nu stie sa si spele batista dar are pretentie ca e desteapta vai steaua ei in sf nu a f o editie bine sa se termine poate vin altii care stiu ce vor de la viata

| cici_6785 a răspuns:

Pe ce canal e aceasta emisiune?

| blackkrose a răspuns:

Eu una nu... dar buni se uita ...cred ca vrea sa se mai marite o datrolling on the floor))... tampenie de emisiune.fiecare cu parerea lui.bye bye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jocul este facut de knal. ma uit cand am timp. aceasta emisiune promoveaza prostia si incultura

| petronela_4784 a răspuns:

Eu ma uit la emisiunea asta involuntar... e emisiunea mamei mele preferata si fara sa vreau stiu si eu ce se intampla! Recunosc.nora pentru mama 2 am urmarit pentru mi-a placut de Alexandra si de Cristian si chiar imi doream sa se casatoreasca.In legatura cu nora pentru mama 3 nu prea stiu ce sa zic... oricum nu prea am cuvinte de lauda...doamnele nu prea stiu sa vorbeasca.baietii nu prea imi plac... cel mai mult imi place de Roxana! Insist asupra ideei mele:concurentii nu aveau ce cauta aici...nu e de ei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da m a uit, sunt dezamagita de relizatori pentru o asa selectzie sper intr-o alegere de calitate a concurentzilor la npm4

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nora pentru mama 1 a fost o incantare, ne-au incantat fetele, baietii si mai ales mamele, va rugam nu ne dezamagitzi la npm4 la selectzia pe care o veti face, pentru d-na Toader sa ramana la fel de dragalasa si mai ales rabdatoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o emisiune foarte buna