| IoNyShimotukushichi a întrebat:

Va veni selena gomez vreodata in romania? Ma pot intalni cu ea?

Răspuns Câştigător
| Aleeeeeeee a răspuns:

Poate peste cativa ani vom auzi ca va da un concert in Romania happy si vei avea ocazia sa o veziwinking.

6 răspunsuri:
| madia a răspuns:

Da, sigur. O sa vina in parcul central din orasul tau. Maine.

Nu o sa vina...

| zalisa a răspuns:

Da, mi-a zis că a trecut ieri pe la tine, dar nu te-a găsit acasă!
raised eyebrows
Dude!

| TrustMe a răspuns:

Cu siguranta va veni, dar nu te vei intalnii cu eawinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-stiu exact cand dar voi veni va promit ati vb. cu Selena Gomez, pupiciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 11!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu cred ca va veni, chiar cred ca nici nu stie ca egzista tara Romania!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ha ha ha va veni maine la tine acasa!