| maryelena a întrebat:

Vad in troleu, pe strada, peste tot aproape o gramada de baieti draguti. Cum as putea sa agat unul? dar in asa fel incat sa nu isi faca vreo parere proasta sau sa creada ca sunt de-aia de la trotuar. Cum sa fac?

6 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Sa agati? Dar unde te crezi, pe balta? Ai carlig? Daca pui astfel de intrebari, e clara treaba.
P. S. - n-o sa creada nimeni ca esti ''de-aia de pe trotuar'', dar eu-ti recomand un site: www.pitipoanca.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alegi victima din priviri si treci la atac. Te uiti fix in ochii lui cu o privire de caprioara neprihanita. In momentul in care te observa, ii dai lovitura de gratie, clipesti rapid si nevinovat. Se va inmuia ca ursuletul Cocolino. Daca intimplator se baga altul pe fir si tie nu-ti place de ala, ii spui simplu "nu mai rinji asa ca ti se vede mamaliga dintre dinti" laughing

| lilboutique a răspuns:

laughing
amuzant. Uite, dragostea vine cand nu te astepti, nu trebuie sa gasesti tu un baiat dragut pe strada pe care sa-l agatitongue

| letitblue a răspuns:

Paii.-ceao happy imi spui daca te rog cat este ceasul?batting eyelashes. Sau cel mai bine ar fi sa nu te uiti la eithinking in ziua de azi baietii astia draguti sunt atrasi de fetele alea inabordabile, care se lasa greu, alea le innebunesc, poate ca asa ar trebui sa faci big grin.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

N-ai idee cat de usor e. Trebuie doar sa te dai un pic victima, gasesti tu un motiv si faci in asa fel incat sa te ajute. Dar nu cerut bani sau tigari, te-ar putea lua de aurolaca. Ceva feminin, aluneci pe gheata, iti scapa ceva din geanta, te ratacesti, gasesti tu ceva care sa-l determine sa te ajute. Iti trebuie totusi ceva practica. Sa nu spui cuiva ce te invat aici, dar baietii sunt asa blegi in fata unei fete dragute incat sunt in stare sa-si schimbe prioritatile in cateva minute daca stii sa-i gadili la orgoliu. Oricum, orienteaza-te spre baieti cu care te-ai potrivi, asa functioneaza lucrurile.

| shadovv a răspuns:

Du-te la el, intreaba-l cum il cheama, unde se duce, ce face si apoi cerei IDul sau nr de tel apoi intalnirea si restul...