| Nik a întrebat:

Valabil pentru fete si baieti : Fetelor ce ati face daca pentru 24 de ore ati fi in pielea unui baiat?, Baietilor ce ati face daca pentru 24 de ore ati fi in pielea unei fete?

9 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Daca as fi fata m-as da la un baiat poate m-as lasa sarutata sa vad ce simt fetele atuncea. laughing
misto intrebarea... dar zi si tu te rugambatting eyelashes laughing

| εїз a răspuns:

Păi, dacă aş fi in pielea unei fete, aş încerca absolut orice lucru care îl face o fată zi de zi, şi dacă aş fi fată şi m. aş pune în pielea unui băiat, cred că orice băiat, are face SEX pentru 24 de ore, este ceva foarte tare.

| Mar a răspuns:

As tipa laughing

| Nik explică:

Pentru cei care m-au intrebat ce as face eu daca as fi in pielea unei fete : pai in primul rand m-as duce pe centura sa agat un barbat l-as duce acasa la mine (stiti voi ce urmeaza sa zic) apoi dupa ce as termina m-as duce cu prietenele in oras si am sta la discutii ca intre fete iar apoi mas duce pe strada si as incepe sa ma scarpin in nas si sa ragai si sa trag basini laughing))

| medex3 a răspuns:

24 de lucrurilaughing

1: as rade
2:as barfi cum barfesc eismug
3:as juca fotbal
4:oarecum. m-as da la o fatalaughingrolling on the floor doar sa vad cum e
5:as manca o gramadasmug
6:as bea suc
7:m-as nduce sa beau o bere
8:m-as duce la femei batrane rolling on the floor
9:as tipa
10:as merge gol pe strada la o ora de varf
11: m-as duce la meciuri pe stadion
12:as urla in gura mare
13:m-as da cu capu de pamant
14: as face bugging jubing
15:as face parasutism
16:m-as duce la cursuri de dans smug
17:m-as duce la film
18:ma duc la mall cu baieti
'19: as rade in gura mare de curu uneiahee hee
20:as injurasmug
21:mi-as bate joc de toti
22:m-as intoarce acasa
23:imi scot o bere din frigider
24:somnsmugrolling on the floor

Asta as face euhee hee
Mede

| MysteriousVIP a răspuns:

Poi sunt baiat,, si nu as vrea sa fiu fata laughing. cred ca m-as admira in oglinda rolling on the floor)!

| geo_1909 a răspuns:

Masi dezbraca si maisi plimba pe strada am glumit
as vedea cu e sa fi o fata

| geoolina1 a răspuns:

Daca as fi fost baiat m-as duce la baieti si as vorbi cu ei ca sa vad parerea lor despre mine

| Emmma02 a răspuns:

Daca as fi in pielea unui baiat as face tot ce nu poate face eu