| arysa a întrebat:

Vara asta am impartit pliante cu o colega. Trebuia sa impartim si week-endul asta dar colega mea i-a spus "patronului" ca ea nu mai poate sa imparta duminica si i-ar fi spus ca eu pot. El i-a spus ca nu i-au venit pliantele si ca ramane pe alta data.Azi am fost in oras si am vazut pe altcineva in locul nostru care impartea pliante de la firma la care noi imparteam.Acum nu stiu ce sa fac:oare patronul a inteles ca nici eu nu pot duminica sau a inteles ca pot dar nu i-a pasat si a pus pe altcineva? Voi ce ati face in loucul meu?
P. s. L-as suna dar ce sa-i spun"omule eu vrau sa impart pliante, de ce ai pus pe altul in loul meu"?laughing

Răspuns Câştigător
| aNdReWMe a răspuns:

Eu cred ca nu i-a pasat de ce ai spus tu, sau poate nici nu a fost atent si ce sa faca.Eu as vorbii cu el sa aflu ce s-a intamplat si care a fost problema.

1 răspuns:
| secret_1807 a răspuns:

Mai de graba a pus pe altcineva in locu tau, cel mai bine ar fi sa te duci si sa vorbesti cu patronul.