| doraz a întrebat:

Verisoara mea are 19 ani si nu are sani deloc(cand spun deloc inseamna deloc).
Mai exista vreo sansa sa-i creasca? Nici matusa mea(mama ei) nu are acum, dar a avut inainte sa o nasca. Credeti ca mai are vreo sansa sa-i creasca?(e si slabuta, are 40 kg).

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Sa incerce sa ia tinctura de marar si sa nu dispere.Sanii cresc, sunt in functie de activitatea sexuala si hormonii fiecarui organism.Sa incerce sa se ingrase putin si...succes! Pa!

3 răspunsuri:
| pitic20 a răspuns:

Sa manance boabe de mustar fierte tongue

| pitic20 a răspuns:

Primesc si funda? big grin

| doraz explică:

Funda pentru prostii nu dauwinking