| ஜÐαɾκPαɳteɾஜ a întrebat:

Vi s-a intamplat odata cu mamele :
Afara : - TRECI IN CASA!
Dupa 1 ora stau pe calculator... TPU
Mama : - De ce nu mai iesi si tu pe afara sa iei aer liber?!

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Asa sunt mamele.
in general totul are o limita:si statul afara si timpul petrecut la calculator.

5 răspunsuri:
| 00AName00 a răspuns:

Mereu.

| SilentSuicide a răspuns:

Asa patesc mereu -_-. Deja am inceput sa ma obisnuiesc cu lucrurile de genu` asta.

| bumtzbumtz a răspuns:

Da,mi s-a intamplat.Dar ce ma sperie e ca uita repede ca a spus sa intru in casalaughing.

| meli120 a răspuns:

Nu prea mai degraba, nu stii sa pastrezi curatenie mergi si fa curat sau cv.E drept ca rar se intampla sa stau pe calc si sa pierd vremea aiurea fara un scop anume si deci nu are ce sa imi zica.
Si asa si fratele meu sta toata ziua la calc si pe el il mai scoate de la calc, dar nu il obliga sa iasa afara! Ii mai zice sa treaca in casa cand iasa tarziu si inca sta pana noaptea tarziu desi o zis ca vine sa manance deodata cu noi.
Tata mai are ca zice (in gluma, rar ia ceva in serios ...asa om care sa glumeasca oriunde s-ar afla nu cred ca gaseseti pe toate drumurile) :Si ce se mai aude? Nu iesi afara cu fetele? Sa iei si tu o gura de aer.iti mai aierisesti si tu creieri.

| TifaLockheart a răspuns:

Ai o mamă tare hprmonală.