| Sabwy a întrebat:

Vi s-ar parea potrivit Oprescu ca si presedinte? Eu sincer i multumesc mult acestui om care a facut aleea Michael Jackson in Parcul Herastrau!

Răspuns Câştigător
| ing. a răspuns:

Buna sabyna.
A facut un lucru foarte bun cu aleea Michael Jackson.Ar putea sa ii puna probleme lui Basescu.
Cred ca va iesi tot Basescu.sad.
Pa`pakiss

10 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Asa a facut si Ceorbea si sa ales praful din toate. Bucurestenii l-au ales pentru ca au avut incredere inel. A inceput o treaba, a promis ceva, trebuie sa iti onorezi promisiunile din campania electorala. Nu spun ca nu o fi bun pentru portofoliu de presedinte dar cand alergi dupa doi epuri nu prinzi nici unul.

| Flav a răspuns:

Oprescu va fi un candidat serios pentru. Basescu la urmatoarele alegeri, nu astea de anul asta, unde va iesi firesc tot Basescu.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Eu nu am nimic cu Oprescu. Mi se pare un om, mai serios asa de felul lui, dar cine stie? In Romania merita incercat orice.

| inna a răspuns:

To Base va iesii...tot asta

Răspuns utilizator avertizat
| Raul a răspuns:

Hai sa-l votam atunci pe nea,, Jiji,, laughingdaca nu-l vreti pe nea Base'... facem revolutie daca iese din nou el(Basescu)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De acord cu flav.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ii multumesc ca nu a insistat cu ceasurile acelea aurite, si ma tem ca va cheltui mult mai mult cu Disney Land -Mogosoaia. Tara arde si Oprescu se da in ...alea de se invart tare! Si daca meritele lui de a face ceva pentru fanii lui MJ sunt suficiente pentru a fi ales... spor la vot! I don't want to see

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@oliana-acum iti dai seama de ce traim asa prost? pentru unii care gandesc ca un presedinte este bun daca face o alee,, M. J.''.

| kasguz a răspuns:

...si cel mai mare carnat din europa parca tot el l-a facutlaughing