| robinho17 a întrebat:

Vine Halloween...Asa as vrea Idei pentru costume(sunt baiat)Am de ja o masca 'draguta' si niste coarne de dracusor.La ce le-as putea folosi(intr-un costum)
Si al doilea.cum as putea sa o sperii pe diriga si pe profa de 'engleza'. Pareri cat mai repedebig grin

Răspuns Câştigător
| TheBloodyRoses a răspuns:

Pai tu ar trebui sa te gandesti la costum.Dar ai grija sa mai contribuie niste colegi pentru ca nu cred ca vrei fii singur in asta.Si legat de sperietura thinking, ascunde-te sub/in catedra si sari si speri-o.Sau piteste-te dupa un dulap.In fine, pariez ca o sa gasesti uh ceva.thumbs up

3 răspunsuri:
| TheBloodyRoses a răspuns:

Pai tu ar trebui sa te gandesti la costum.Dar ai grija sa mai contribuie niste colegi pentru ca nu cred ca vrei fii singur in asta.Si legat de sperietura thinking, ascunde-te sub/in catedra si sari si speri-o.Sau piteste-te dupa un dulap.In fine, pariez ca o sa gasesti uh ceva.thumbs up

| HighFlyer a răspuns:

1.te imbraci intr-o ***
2. te furisezi la le si zici Vin si te ***! Vin si te ***! Vin si te ***!

Răspuns utilizator avertizat