| AndreeaG a întrebat:

Vine Pasteleee.Imi plac filmele cu Iisus, cand este rastignit, cand invie, etchappy. Stiti cand si pe ce program se va difuza un altfel de film?happy. Pupicilove struck

11 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

rolling on the floor trebuia sa mai adaugi : cand se naste ( etc )

| Ana-Maria94 a răspuns:

A fost duminica la 10:30, dar o sa mai fie sigur mai ales pe Protv si Tvr1.

| evoke a răspuns:

Pe protv il da in fiecare an; x am vazut in reclama ca il da in my multe zile dar nu le my stiu:*

| LoveMusic a răspuns:

Ei bine, ca în fiecare an, sigur va fi pe PrimaTv. happy

| Ana a răspuns:

Eu din cate stiam a fost acum cateva seri pe protv.

| fashionaddict a răspuns:

Pe toate canalele.laughing

| D A R i U t S s A a răspuns:

Fi atenta pe protv se da in fiecare an
in noaptea in care te duci sa iei lumina nu stiu pe la ce ora incepe ori 8 jumate ori 10 cam asa.happy uite-te pe un program tv

| dydy22 a răspuns:

Pe toate posturile dar daca iti plac iti recomand, filmul istoria lui dumnezeu super marfa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

| stefanyka13 a răspuns:

In urma cu 2 zile eu m-am uitat la Patimile lui Hristos pe PRO tv si a mai fost si seara trecuta un film pe National TV de la 20 :30 si cred ca mai este si in aceasta seara de la aceeasi ora (tot cu Iisus). te pup paa