| Anonima007 a întrebat:

Vine vara! Sunt am 12-13 ani... Ce job sau sa fac ceva pentru. a face bani in afara de bratarile prieteniei?happy
Funda si vot la totsiilove struck

Răspuns Câştigător
| loveislikeaheadshot a răspuns:

O prietena de`a mea s`a facut reprezentand la Avon pe numele mamei sale... adica mama ei este reprezentant, doar ca ea face toata treaba. este ceva profitabil + ca inveti sa te organizezi si sa fii responsabilawinking... sper ca ti-am fost de autor (nu mai am nicio idee in minte laughing )

5 răspunsuri:
| IancuSilviu a răspuns:

Vinde inghetata happy.sau va moristi si bonete din hartie si vindele cu 50 banibatting eyelashes in scopuri nobile bine inteles laughing bft

| Ralluuuuu a răspuns:

Paii poti sa imparti pliante de la supermarket
Fundita? :*
Succes

| CristinaCriss001 a răspuns:

Poti sa imparti pliante, desi nu stiu daca de la aceasta varsta este permis. Cred ca de la 14 ani in sus cu acordul parintilor. Dar oricand poti face o incercare sa vezi daca reusesti happy

| Alex1997fun a răspuns:

Pai ai putea sa stai cu copii mai mici decat tine.Am o colega care asa face vare de vara si castiga ceva banuti(nu multi)
Sa vinzi limonadahappy.

| MireeeLa a răspuns:

Poti sa coliere din margele,bratari, inele, cerceilove struck sper ca ti-a fost de folos