| GiuliaTamas a întrebat:

Vine varaaaa oameni buni! v-ati facut ceva planuri? big grinbig grin In ce clasa treceti?

21 răspunsuri:
| cristinutza2011 a răspuns:

Eu sunt inm a 5a trec in a 6a

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Meditatii peste meditatiilaughing)). trec in a 12crying(.bac, facultate, alea alealaughing)

| dany3la a răspuns:

Voi merge in Spaniabig grin, dupa ce termin cu practik.

| Alexa_8596 a răspuns:

As vrea sa merg in Turcia big grin.
Si trec in clasa a 6-a.

| MissL a răspuns:

Trec in a10a, si vara asta o sa fiu o luna in Italia, dupa care sper sa merg cu prietenul meu in costinesti, si pe la sfarsitul lunii august mi-am propus sa ma intalnesc cu niste prieteni si rude din Arad, la munte!big grin sper sa fie o vara care sa nu o uit.

| dany3la a răspuns:

Voi trece in clasa a 10 -a

| AndreiZz a răspuns:

Odaaa:X ador vara:X abia astept sa luam vacanta big grinplanuri thinking nuphappy am timp. Next =>pea' 11 laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Broadband a răspuns:

Doamneeeeeeeee
de abia astept sa iau vacanta
sunt a 11-a

| anca174 a răspuns:

Acum termin a 11 a si in vacanta de vara voi merge la mai in Portugalia, o sa imi gasesc acolo ceva de lucru si o sa imi strang banii ca sa-mi cumpar laptop si aparat dentar, o sa merg la plaja, o sa ma plimb prin orase si o sa fac o multime de poze, o sa ma intalnesc cu o prietena buna ce mi-am facut-o acolo si in septembrie cand ma intorc in tara sper sa vina si mami cu mine. Daca se vor intampla toate astea v-oi avea vacanta perfecta happy

| faranume_1314 a răspuns:

A -9-a tu?

| Raluca_1450 a răspuns:

Eu, mi-am facut niste planuri...destul de multelaughinglaughing.App trec cls a 7 a:p

| stefan31 a răspuns:

Trec a 11-a si I`m scary, in rest nu mi-am facut planuri de vara

| lorena283 a răspuns:

Pai in vara asta merg in tabara cu scoala... abia astept sa le facem farse baietilor! trec clasa a 7 a

| GiuliaTamas explică:

Eu trec pe a 7 a laughing)

| Diiaaa_3397 a răspuns:

Baaaa, ba ce intrebari puneti maa lol astia trebuie sa va puna limita de varSta

| Ryder_7882 a răspuns:

In a11a...

| Nady_4205 a răspuns:

Abia astept vacanta de vara! O sa merg in Croatia si in Oradealaughing...Trec in a 8-alaughing

| stillhartu a răspuns:

Eu trec clasa facultatii. De m-a ajuta capul sa-mi iau bacul. Planuri, doar dupa 10 iulie as putea face ceva. Dar nici atunci...ca urmeaza inscrierea la facultate. Deci, cel mai probabil numai din luna august imi incep eu vacanta de vara. Dar si cand o incep, voi face astfel incat sa stie toti ca mi-am inceput vacanta de vara happy (daca intru la facultate, daca nu...) Am de gand sa plec la mare. Am fost o singura data in viata mea acum vreo 6 ani si mi-e dor de mare. Dupa mare, o sa ma duc acolo unde se va ivi sa ma duc happy

| DidiLovesYou a răspuns:

Da mi-am facut planuri:Toata vara la mare:X
Trec a 7-ahappy

| XKidutzaa a răspuns:

Trec clasa a 7-a...Pey o sa plec in bulgaria la mare...si de multe ori la strand